W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zespół Szkół Budowlanych objęta patronatem Firmy Selena [FOTO]

28 listopada 2019 roku Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uzyskał patronat Firmy SELENA S.A., która jest jedną z najprężniej działających firm  chemii budowlanej z dwudziestopięcioletnią tradycją.

Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych – główne marki to TYTAN,  ARTELIT oraz hiszpańska QUILOSA.

Selena jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Dzięki patronatowi tak prestiżowej firmy  uczniowie będą mogli pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności budowlane z zakresu zastosowań nowoczesnych rozwiązań w budownictwie.

Doradca techniczny Firmy Selena S.A. Tomasz Krzysztofik i Iwona Miłoś przedstawiciel handlowy  przekazali na ręce wicedyrektora ZSB Adama Snopkowskiego i koordynatora szkolnego patronatu Marii Pietras dokument potwierdzający objęcie patronatem mieleckiej placówki oświatowej. Należy podkreślić, że firma od wielu lat wspiera mielecką „budowlankę”  poprzez cykliczne szkolenia organizowane dla uczniów i nauczycieli. Firma nie tylko wspiera w kształceniu przyszłych specjalistów branży budowlanej, ale także jest fundatorem wielu nagród dla uzdolnionej młodzieży ZSB.

Należy podkreślić, iż tak ścisła współpraca firmy ze szkołą jest możliwa dzięki dyrektorowi ZSB Stanisławowi Starzykowi jak również nauczycielce przedmiotów zawodowych Marii Pietras.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa