W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Zespół Szkół Budowlanych uzyskał patronat [FOTO]

7 czerwca 2021r. Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uzyskał patronat firmy Greinplast sp. z o.o., która jest jedną z najprężniej działających firm chemii budowlanej.

Menedżer ds. marketingu firmy Greinplast sp. z o.o. Monika Hajduk przekazała na ręce dyrektora ZSB Stanisława Starzyka i wicedyrektora ZSB Mielec Adama Snopkowskiego oraz koordynatora szkolnego Marii Pietras dokument potwierdzający objęcie patronatem mieleckiej placówki oświatowej. Należy podkreślić, że firma od wielu lat wspiera mielecką ,,budowlankę’’ poprzez cykliczne szkolenia organizowane dla uczniów i nauczycieli. Greinplast sp. z o.o nie tylko wspiera w kształceniu przyszłych specjalistów branży budowlanej, ale także jest fundatorem wielu nagród dla uzdolnionej młodzieży mieleckiej „budowlanki”.

Ścisła współpraca firmy ze szkołą jest możliwa dzięki dyrektorowi ZSB Stanisławowi Starzykowi jak również nauczycielce przedmiotów zawodowych Marii Pietras.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa