W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu ukończył MOST w Krakowie

W dniach 22-27.08.2018 w Krakowie odbył się ostatni , podsumowujący etap Międzynarodowego Projektu Erasmus+ „The Bridge” czyli MOST, realizowanego w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu w latach 2015-2018.

Współpraca nad projektem została podsumowana na spotkaniu dyrektorów, koordynatorów projektu i nauczycieli szkół z Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Słowenii, Norwegii, Chorwacji i Polski. ZSB reprezentowany przez nauczycieli języków obcych Alinę Dziurgot i Beatę Węgrzyn-Kilian na czele dyrektorem Stanisławem Starzykiem zorganizował program pobytu gości w Polsce.


Oprócz prac projektowych związanych z dokumentacją i raportem końcowym przekazywanym do Agencji Narodowej Programu Erasmus+, znalazły się elementy kultury i dziedzictwa narodowego Polski. Oprócz zwiedzania krakowskiego Starego Miasta, Wawelu, kopalni soli w Wieliczce, wielu muzeów, pokazu tańców narodowych w kawiarni Jama Michalika, zakątek góralski „Morskie Oko” goście zapoznali się z polską historią, tradycjami, zwyczajami, kuchnią, tańcem i pieśniami w kontekście 100lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa