W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego z dotacją MON

Elektryk otrzymał dotację na zakup wszystkich elementów ubioru dla każdego ucznia oddziału przygotowania wojskowego, który rozpoczął naukę w klasie I w roku szkolnym 2022/2023.

Dotacja celowa została przekazana szkole na mocy umowy zawartej pomiędzy Ministerstwem Obrony Narodowej a Powiatem Mieleckim. 

W skład „pakietu ubiorczego ucznia OPW” wchodzą następujące elementy wyposażenia:
1. Bluza i spodnie ubioru mundurowego ucznia wg wymagań technicznych MON
2. Koszulka T-shrit ( 2 szt.)
3. Beret granatowy
4. Zestaw oznak regulaminowych do ubioru
5. Bluza ocieplana typu polar
6. Plecak taktyczny
7. Rękawice zimowe w kolorze czarnym
8. Czapka zimowa w kolorze czarnym

Przewidywany koszt zakupu jednego zestawu to kwota 1320,00 zł brutto.

Całkowity koszt realizacji zadania to kwota: 39 600,00 zł, w tym dotacja celowa MON to 80% kwoty potrzebnej do sfinansowania zadania czyli: 31 680,00 zł. Pozostała kwota: 7 920,00 zł to wkład własny Starostwa Powiatowego w Mielcu.

W trakcie realizacji zadania udało się wynegocjować cenę niższą niż zakładana i związku z tym udało się zakupić 8 dodatkowych kompletów „pakietu ubiorczego ucznia OPW” przy zachowaniu parametrów jakościowych produktu zgodnie z wymaganiami technicznymi MON.

Pakiety ubiorcze otrzymają wszyscy uczniowie OPW, którzy rozpoczęli naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2022/2023 – łącznie 30 osób. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa