W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zespół tańca współczesnego „AleToNic” z kolejnymi nagrodami

Zespoły prowadzone przez instruktorów Domu Kultury SCK od lat zdobywają prestiżowe nagrody na konkursach i festiwalach tanecznych. Jednym z najbardziej utytułowanych zespołów tańca współczesnego jest „AleToNic”.

Kolejne nagrody AleToNic!

Niedawno informowaliśmy o zdobyciu przez zespół  Domu Kultury SCK – Teatr Tańca „AleToNic” wielu trofeów w IV Międzynarodowym Konkursie Tańca „Taneczne Talenty” w Skołyszynie. Przywieźli do Mielca złoto w 6 kategoriach, a w 4 zasłużyli na Grand Prix konkursu. Zespół prowadzony przez Izabelę Serwan poszedł za ciosem i 11 czerwca na XI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM w Krośnie wywalczył wyróżnienie za choreografię programu „Każdy powinien kogoś mieć” (kategoria: taniec współczesny, 16+), a II miejsce w kategorii solistek zdobyły: członkini ATN Emilia Piękoś za choreografię „Nie wiem” (kategoria: taniec współczesny SOLO, 16+) oraz Maja Strokoń za choreografię „Before” (kategoria: taniec współczesny SOLO, 12-15 lat).

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa