W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zewnętrzna winda w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu

Powiatowy samorząd planuje inwestycje służące dostosowaniu I LO i PZPSW w Mielcu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Trwa przygotowanie dokumentacji projektowych dla tych ważnych inwestycji.
Starostwo Powiatowe w Mielcu rozstrzygnęło już przetarg na opracowanie aktualizacji dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy, przebudowy i częściowego remontu budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu – dokument ten przygotuje firma NANA PROJECT Sp. z o.o. z Tarnowa. Docelowo przy szkole ma zostać wybudowana zewnętrzna winda. Przewiduje się także budowę podjazdu dla osób niepełnosprawnych, przebudowę wejścia głównego oraz remont i dostosowanie do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeń higieniczno-sanitarnych.

Przebudowa łazienki ma zostać zrealizowana także w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych. Nabór ofert na przygotowanie dokumentacji projektowej dla tej inwestycji zakończył się 3 lutego br. Sama koncepcja remontu ma zostać opracowana jeszcze w tym miesiącu. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa