W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zaginął 30-latek z gminy Kolbuszowa

Policjanci prowadzą poszukiwania 30-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa. Mężczyzna wyjechał z miejsca zamieszkania w Przedborzu we wtorek (10 sierpnia) samochodem osobowym marki mazda. Tego samego dnia kontaktował się telefonicznie z rodziną, informując, że następnego dnia wróci do miejsca zamieszkania. Od tamtego czasu nie wrócił, ani też nie skontaktował się z rodziną. W sobotę wieczorem rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Rysopis:
Wzrost około 165-170 cm, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie. Na szyi posiadał  tatuaż. Mężczyzna ubrany był w jeansowe spodenki koloru niebieskiego, czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne sportowe buty, posiadał czarną saszetkę na ramię.


Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej  pod nr: 47 8221 310 (całodobowy) lub telefon alarmowy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa