W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka Relacje z wydarzeń

Zgłoszenia kandydatów do „Pieczęci Zasług Obywatelskich – Sigillum Meriti Civilis”

W terminie do 30 września 2016 roku wszystkie organizacje samorządowe, pozarządowe, związki wyznaniowe i wszystkie osoby fizyczne działające i mieszkające na Ziemi Mieleckiej w Mielcu i Powiecie Mieleckim, mogą zgłaszać po jednym kandydacie żyjącym i jednym nieżyjącym do nowego osobliwego i wyjątkowego Odznaczenia „Pieczęć Zasług Obywatelskich – Sigillum Meriti Civilis” w oparciu o wzór zgłoszenia podany w Załączniku nr 3 do Regulaminu podając uzasadnienie swojego zgłoszenia.
                                       
Wszelkie zgłoszenia rozpatrywać będzie Kapituła powołana już imiennie przez Zarząd TMZM w porozumieniu ze Starostą Mieleckim oraz Prezydentem Miasta Mielec.

                            
Skład Kapituły:
  

  • Janusz Chojecki Prezes TMZM – Przewodniczący Kapituły
  • Przedstawiciele wskazani przez Starostę Mieleckiego: Maria Napieracz – wicestarosta, Andrzej Bryła – Członek Zarządu Powiatu;
  • Przedstawiciele wskazani przez Prezydenta Miasta Mielec: wiceprezydent Mielca – Jan Myśliwiec, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia – Agata Ćwięka,
  • Przedstawiciele wybrani przez Zarząd TMZM; Andrzej Talarek wiceprezes TMZM ; Zbigniew Wicherski wiceprezes TMZM; Andrzej Kobylarz skarbnik TMZM.

Kapituła apeluje o aktywne zgłaszanie kandydatów do tego bardzo prestiżowego medalu i statuetki, które wręczone zostaną po raz pierwszy podczas uroczystości z okazji uzyskania niepodległości w dniu 11 listopada 2016 roku, i będą wręczane każdego roku.
                                          
Janusz Chojecki/Prezes Zarządu TMZM / Przewodniczący Kapituły
Na zdjęciu: konferencja prasowa dotycząca Pieczęzi Zasług Obywatelskich – fot. Roman Trojnacki – Mielecki Fotoreporter.
                                           
Więcej informacji na www.tmzm.mielec.pl  => zakładka Aktualności =>  Regulamin Odznaczenia „Pieczęć Zasług Obywatelskich – Sigillum Meriti Civilis”

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Policjanci w roli taksówki?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa