W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zgromadzeni na Hali Targowej zostali ukarani mandatami

W związku z obecną sytuacją mieleccy funkcjonariusze podczas patrolowania miasta zwracają szczególną uwagę na przestrzeganie nakazów i zakazów związanych z walką z koronawirusem. Mundurowi stanowczo zareagowali na zgromadzenie się osób na Hali Targowej przy ulicy Wolności w Mielcu, gdzie czterech mężczyzn zostało ukaranych mandatami.

Apelujemy o ograniczenie wyjść z domów i kontaktów z innymi osobami. Dyżurny mieleckiej komendy odebrał zgłoszenie o tym, że grupa osób przebywa na terenie Hali Targowej w Mielcu przy ulicy Wolności. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze, którzy wylegitymowali tam czterech mężczyzn w wieku od 30 do 53 lat.

Mężczyźni w czasie rozmowy z funkcjonariuszami przyznali, że wiedzą o zakazie grupowania się i wychodzenia z domu bez uzasadnionego celu, jednak nie zastosowali się do przepisów ponieważ jest ładna pogoda, a oni mieli okazję porozmawiać. Przed nami ciepły weekend i okres Świąt Wielkanocnych. Przypominamy, że nadal obowiązują ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa.

Na ulicach naszego miasta pojawi się w tym czasie więcej patroli. Pamiętajmy, nowe przepisy są po to, by minimalizować sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce. Apelujemy o przemyślenie każdej decyzji związanej z wyjściem z domu!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa