W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Zimowe ferie w Cinema3D!

Cinema3D zaprasza na filmowe ferie zimowe! Od 13 do 26 stycznia 2020 r. na najmłodszych kinomanów czekają na wielkim ekranie wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie! 

Wizyta w kinie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny – szczególnie podczas ferii zimowych. W tym roku w repertuarze Cinema3D znalazły się filmy, które przypadną do gustu każdemu – i to niezależnie od wieku! Będzie okazja do śmiechu i zabawy.

Ferie zimowe to doskonały pretekst do wielu kinowych eskapad. Z początkiem stycznia na ekrany weszły dwie animacje: w „Urwisie” dzieci poznają przygody psiego łobuza, a w „Tajnych i fajnych” wejdą do świata międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Do kin powróci także rozmawiający ze zwierzętami „Doktor Dolittle”. W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. Do końca ferii najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć także animowane i pełne szalonych przygód filmy takie jak „Śnieżka i fantastyczna siódemka” (premiera: 27.01.2020r.) oraz hity z końca 2019 roku: „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” oraz „Jumanji: Następny poziom”. W te ferie nikt w Multikinie nudzić się nie będzie! 

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl 


Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości