W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Zjazd na byle czym – zimowe szaleństwo dla najmłodszych

ZJAZD NA BYLE CZYM… przerób sanki na bolida i załóż strój spider-mana, dziecinnie proste… to nowa propozycja aktywnego spędzenia czasu dla dzieci z naszego miasta.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu kontynuując zapoczątkowaną w 2017 roku zabawę na torze saneczkowym wraz z Miastem Mielec oraz Studiem Wizualnym Damiana Gąsiewskiego zapraszają na zimowe szaleństwo dla najmłodszych, które odbędzie się 19 stycznia w sobotę na Górce Cyranowskiej. Areną zabawy będzie tor saneczkowy w samym centrum parku.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Husqvarna Group z fabryką w Mielcu oraz Producent suplementów diety AvetPharma. Dzięki Organizatorom, Partnerom i wsparciu Stowarzyszenia Kibice Razem Stal Mielec, Producenta klocków Cobi, Projekt Zdrowie, Artemis Fitness Club oraz ErgoHestia Oddział Grupy Jerzy Wąs dzieci mogą liczyć na gorącą czekoladę, batoniki regeneracyjne, pamiątkowe okolicznościowe przypinki, mini zestawy klocków Cobi, a wszystko to przy świetnej muzyce.

Nagrodzimy również najciekawsze oryginalne przebrania i pomysłowe sposoby na pokonanie toru saneczkowego. Nie traćcie czasu i przygotujcie się dobrze :

W razie, gdyby pogoda spłatała nam figla, a śnieg stopniał, nie martwcie się, znajdziemy inny dogodny termin. Im więcej śniegu tym lepsza zabawa :)

Zapraszamy!

Tor saneczkowy na Górce Cyrankowskiej w ostatnich dniach

Zobacz też...