W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Złapany na gorącym uczynku

Spożycie zbyt dużej ilości alkoholu może czasem prowadzić do kłopotów. Przekonał się o tym 23-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który wracając w nocy z klubu wybił szybę w budynku jednego z przedsiębiorstw, zniszczył czytnik kart  i wszedł do środka. Na miejscu znalazł go właściciel firmy, który powiadomił policję. 
  
Właściciel jednego z kolbuszowskich przedsiębiorstw, który kilka dni temu przyjechał rano do swojej firmy zauważył zniszczony czytnik kart magnetycznych i wybitą szybę.

Mężczyzna podejrzewając, że doszło do włamania poinformował policję. Czekając na przyjazd patrolu natknął się na wychodzącego właśnie drzwiami młodego mężczyznę. 
 
Na miejsce przyjechali policjanci. Razem z właścicielem na przyjazd funkcjonariuszy czekał również 23-latek, który jak się okazało jest sprawcą uszkodzenia czytnika, szyby i kilku elementów wyposażenia w środku budynku. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości młodego mężczyzny. Badanie wykazało 1,15 promila alkoholu w jego organizmie.
 
23-latek trafił do kolbuszowskiej jednostki. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zniszczenia mienia wartości około 2 tys. złotych. Przyznał się do winy. Skruszony, wyjaśnił policjantom, że powodem jego zachowania był spożyty w zbyt dużej ilości alkohol.
 
 
11263150_1592648450990461_1085637661588656941_n
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa