W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej hełmu ujęty, grozi mu 5 lat

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży hełmu ochronnego z remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerminie. Strażacki hełm wart jest 800 złotych. Funkcjonariusze odzyskali hełm, a sprawcy postawili zarzut kradzieży.

Jak ustalili policjanci do kradzieży hełmu ochronnego z remizy strażackiej doszło 11 lutego br. Zdarzenie zarejestrował monitoring zainstalowany w pobliżu remizy. Młody mężczyzna zabrał hełm strażacki z garażu OSP, wsiadł z nim do samochodu i odjechał.
 
Policjanci ustalili tożsamość sprawcy kradzieży. Tego samego dnia zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Czermin. Funkcjonariusze przedstawili młodemu mężczyźnie zarzut kradzieży. 22-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Policjanci odzyskali hełm strażacki, który wart jest 800 złotych. Po zakończeniu postępowania zostanie przekazany właścicielowi.
 
 

DSC01374

 
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci w roli taksówki?

Wiadomości Mielec

Czy kibice czują się zagrożeni? [FOTO]

Wiadomości Mielec

Uczestnik awantury w Rzemieniu był poszukiwany prze policję

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa