W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej smartwatchy zatrzymany

Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież dwóch smatwatchy o wartości ponad 2 tys. złotych. Mężczyzna został rozpoznany przez policjantów patrolujących teren miasta. 21-latek chciał wyjechać z Mielca wraz ze skradzionym łupem.

Początkiem listopada właściciel sklepu komputerowego zawiadomił Policję o kradzieży dwóch smartwatchy. Całe zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring. Na nagraniu był widoczny sprawca kradzieży.

Policjanci patrolujący teren dworca autobusowego w Mielcu zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Podczas legitymowania młody mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że nie posiada dokumentów. Aby potwierdzić jego tożsamość, został przewieziony do budynku komendy.

Tam policjanci ustalili, że mężczyzna podał dane innej osoby, a przy sobie ma dowód osobisty. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 21-letni mieszkaniec województwa łódzkiego jest poszukiwany w związku z wcześniej popełnianymi przestępstwami.

Młody mężczyzna miał przy sobie jeden ze skradzionych zegarków. Drugi, jak wyjaśnił zastawił w lombardzie za kwotę kilkuset złotych. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

21-latek usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił, że kradł ponieważ potrzebował pieniędzy. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

KPP Urszula Chmura

 

dsc_2536

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa