W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej z Rzeszowa na gościnnych występach w mieleckiej galerii

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rzeszowa, który w ciągu kilku dni ukradł w mieleckich galeriach handlowych odzież i obuwie wartości blisko 1500 złotych. W mieszkaniu zatrzymanego policjanci zabezpieczyli także odzież skradzioną w rzeszowskich sklepach.

Policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży dwóch par butów w sklepie obuwniczym w jednej z mieleckich galerii. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem sprawcy.

Kolejnego dnia ekspedientka sklepu, w którym doszło do kradzieży, rozpoznała złodzieja na dworcu autobusowym w Mielcu. Na miejscu niezwłocznie pojawili się policjanci, którzy zatrzymali wskazanego mężczyznę, gdy wsiadał do busa. 

Podejrzewany o kradzież to 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie reklamówkę z odzieżą wartą blisko 1000 złotych, którą chwilę wcześniej ukradł ze sklepów w mieleckiej galerii.

Wykonując dalsze czynności, policjanci przeszukali mieszkanie zajmowane przez podejrzanego w Rzeszowie, oraz jego samochód. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli odzież skradzioną w sklepach na terenie Rzeszowa. Mężczyzna pozbywał się zabezpieczeń sklepowych przecinając je kombinerkami. Kradł, bo potrzebował pieniędzy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzuty kilku kradzieży. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia. Za kradzież odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bijatyka w rejonie Górki Cyranowskiej

Wiadomości Mielec

Trafili za kraty za posiadanie środków odurzających

Wiadomości Mielec

Nietrzeźwi rowerzyści ukarani wysokimi mandatami

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa