W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej został ujęty przez ochroniarza, który znał wizerunek

Za kradzieże odpowie 21-letni mieszkaniec Mielca. Młody mężczyzna, w ostatnich miesiącach, w kilku sklepach na terenie miasta, ukradł rower i alkohol. Podejrzany został zatrzymany i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za kradzież polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Mieleccy policjanci prowadzą kilka postępowań o przestępstwa i wykroczenia. Okazało się, że wspólnym mianownikiem tych przestępstw jest sprawca. 21-letni mieszkaniec Mielca znany jest funkcjonariuszom ze swojej przestępczej działalności. W lutym tego roku mężczyzna ukradł rower, w marcu dopuścił się kilku kradzieży alkoholu w marketach na terenie Mielca. W ubiegłym tygodniu, po kradzieży w hipermarkecie przy ulicy Powstańców Warszawy, został ujęty przez ochroniarza, który znał wizerunek młodego mężczyzny z wcześniejszych kradzieży. 21-latek trafił do policyjnego aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie kilka zarzutów kradzieży, zakwalifikowanych jako przestępstwa oraz wykroczenia. Sprawca przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa