W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Złodzieje paliwa nie śpią

Policjanci ustalili sprawców usiłowania włamania. Podejrzani próbowali ukraść olej napędowy ze zbiornika samochodu ciężarowego, zaparkowanego na posesji w Trześni. Plan mężczyzn nie powiódł się, ponieważ zostali spłoszeni przez właściciela


Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców usiłowania włamania do zbiorników samochodu ciężarowego. Funkcjonariusze ustalili, że dwóch mężczyzn wyposażonych w pojemniki i węże, zaplanowało włamanie do zatankowanej ciężarówki. Włamywaczy spłoszył jednak właściciel posesji, na której stał samochód ciężarowy.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanych mężczyzn i zatrzymali ich w policyjnych aresztach. Śledczy ustalili, że w czasie popełnienia przestępstwa mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, a do Trześni, gdzie była zaparkowana ciężarówka, podwiózł ich kolega.

Podejrzani są mieszkańcami gminy Tuszów Narodowy. Mają 24 i 37 lat. Obaj przyznali się do usiłowania włamania. Jak wyjaśnili, przebieg zdarzenia pamiętają częściowo z uwagi na wypity alkohol. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
policjaczapeczka-326x235

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa