W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Złodzieje z Tarnowa kradli w galerii

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Tarnowa, którzy ukradli odzież, biżuterię oraz przedmioty biurowe w kilku sklepach na mieleckiej galerii handlowej.

Skradziony towar został łącznie wyceniony na kwotę bliską 3000 złotych. Podejrzani mężczyźni mają 23 i 24 lata. Jeden z nich był jednocześnie poszukiwany do zakładu karnego w celu odbycia kary za wcześniej popełnione czyny przestępcze.

O kradzieżach w sklepach w mieleckiej galerii handlowej Policję powiadomiła ochrona. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce interwencji, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, kiedy próbowali odjechać z parkingu galerii. Obaj to mieszkańcy Tarnowa, mają 23 i 24 lata. Podczas czynności z zatrzymanymi, młodszy z nich okazał się być osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Funkcjonariusze wszczęli postępowanie w sprawie kradzieży. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przyjęli od przedstawicieli kilku sklepów. Każdy z nich w wyniku kradzieży poniósł straty w wysokości kilkuset złotych. Kradzieże oraz sposób w jaki działali sprawcy, zarejestrował monitoring funkcjonujący na terenie galerii. Mężczyźni, którzy na zakupy do Mielca udali się z dwoma koleżankami, kradli odzież, biżuterię oraz przedmioty biurowe. Łącznie straty powstałe w wyniku kradzieży oszacowano na kwotę około 3000 złotych.

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności.

Fotografie poglądowe
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecka gwiazda sportu u Prezydenta RP

Wiadomości Mielec

Byli komandosi szkolą terytorialsów

Wiadomości Mielec

Rudzianki powalczyły w finale koszykówki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa