W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Złote Gody są wyjątkowym jubileuszem w polskiej tradycji. Dzisiaj, tj. 12 czerwca 2024 r. jubileusz ten miało zaszczyt obchodzić 16 par małżeńskich.

Spotkanie z dostojnymi jubilatami odbyło się tradycyjne w sali audiowizualnej Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu, gdzie rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowali: Anna i Wacław Umińscy (1973 r.), Danuta i Kazimierz Banasiowie (1973 r.), Regina i Kazimierz Napieraczowie (1973 r.), Barbara i Zbigniew Niziołkowie (1973 r.), Maria i Henryk Sewerowie (1972 r.), Bronisława i Marian Skrzypkowie (1968 r.), Wanda i Jan Starzykowie (1973 r.), Danuta i Andrzej Gancarzowie (1973 r.), Teresa i Józef Hyjkowie (1973), Maria i Stanisław Jurasowie (1970 r.), Katarzyna i Jan Mazgajowie (1973 r.), Zofia i Stanisław Rzegoccy (1973 r.), Leokadia i Marian Kozikowie (1968 r.), Krystyna i Wojciech Kusinowie (1973 r.), Wiesława i Marian Rostoccy (1973 r.) oraz Barbara i Tadeusz Tobotowie (1973 r.).

Aktu dekoracji medalami i gratulacje za godne i długie pożycie małżeńskie, jako przykład dla młodego pokolenia dokonał Prezydent miasta Mielca Radosław Swół, który wyraził pełne słowa uznania i podziwu dla tak długoletniego stażu małżeńskiego. Swoją obecnością zaszczycił również Wójt Gminy Mielec Krzysztof Węgrzyn oraz jego Zastępca Krystyna Florek.

Wszyscy jubilaci otrzymali legitymacje nadesłane przez kancelarię prezydencką oraz kwiaty, dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa