W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Złote Gody w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Państwo: Helena i Władysław Bartkowicz z Babichy, Teresa i Henryk Cygan z Borków Nizińskich, Bronisława i Tadeusz Paterak, Albina i Franciszek Juwa, Bronisława i Stanisław Maziarz, Maria i Zygmunt Siuda z Czajkowej, Ryszarda i Kazimierz Piechota, Eugenia i Józef Pszeniczny, Irena i Antoni Hyjek z Dębiaków, Zofia i Jan Kasprzak z Grochowego I, Maria i Tadeusz Marek z Jaślan, Krystyna i Zdzisław Tabor, Helena i Kazimierz Rymarowicz z Ławnicy, Maria i Stanisław Ziółko z Malinia, Stanisława i Stanisław Augustyn, Stanisława i Tadeusz Lasek, Genowefa i Józef Osora, Maria i Józef Wieczerzak z Tuszowa Narodowego, obchodzili jubileusz 50 lat zawarcia związku małżeństwa.

Z tej okazji zostali zaproszeni przez wójta gminy do Urzędu Gminy w Tuszowie Narodowym na uroczyste spotkanie połączone z wręczeniem medali przyznanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Dostojnym jubilatom wraz z życzeniami wręczone zostały też listy gratulacyjne, kwiaty i pamiątkowe albumy.

„Cieszę się, że są w gminie takie pary, które wspólnie w sakramentalnym związku małżeńskim przeżyły 50 lat. Jest to wspaniały przykład dla młodych małżeństw rozpoczynających wspólne życie. To piękny Jubileusz, który przypomina wam wspólnie przeżyte lata, na przestrzeni których były chwile smutku, trudne, wymagające poświęceń, wyrzeczeń i te przynoszące radość, dające wiele satysfakcji z rodziny, dzieci, wnuków, oraz pracy zawodowej, czy społecznej.

Z tej okazji proszę o przyjęcie gratulacji i jak najlepszych życzeń: wszelkiego dobra, zdrowia, pomyślności, błogosławieństwa Bożego na dalsze lata” – mówił Andrzej Głaz Wójt Gminy. Do życzeń dołączyli się też Waldemar Maziarz przewodniczący Rady Gminy, Małgorzata Duszkiewicz z-ca kierownika USC, Renata Paterak Sekretarz Gminy, Mariola Pelic –dyrektor WDKiR.

Na zakończenie dziewczęta z zespołu WDKiR przybliżyły Jubilatom piosenki z dawnych lat.

R. Paterak

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zespoły i Kapele Ludowe Roztańczyły Gminę Mielec [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa