W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Złote mikrofony rozdane

Zofia Litwin, Daria Mucha i Sylwia Pisarczyk zdobyły nagrody główne w Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „O złoty mikrofon”, jaki odbył się w Radomyślu Wielkim.

W zorganizowanym w środę przez Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim przeglądzie wystąpiło 29 młodych wokalistek. Jury, jak przyznali jego członkowie – przewodniczący Paweł Stanosz (muzyk, instruktor SCKiB), Artur Olchawa (dyrektor SCKiB) i Leszek Jagoda (Skarbnik Gminy), najtrudniejsze zadanie z wyłonieniem zwycięzców miało w kategorii gimnazjalnej.

Ostatecznie zdecydowało, że „złote mikrofony” trafią do Zofii Litwin w kat. klas 4-6 szkół podstawowych oraz Darii Muchy i Sylwii Pisarczyk w gronie gimnazjalistów.

– Gratuluję laureatom wspaniałych występów, a wszystkim uczestnikom, że mieli odwagę stanąć przed jury i publicznością. Życzę wam dużo uśmiechu, tak potrzebnego na scenie. Już dziś zapraszam też wszystkich, którzy dzisiaj wystąpili, na warsztaty wokalne, które zorganizujemy najprawdopodobniej w maju – powiedział Artur Olchawa, dyrektor SCKiB.

Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci i wyróżnieni statuetki i nagrody rzeczowe.

 

Wyniki

Kat. I – klasy 0 – 3 SP

Wyróżnienia: Maria Mądziel i Milena Jasina

Kat. II – klasy 4 – 6 SP

  1. Zofia Litwin (SP Radomyśl Wielki)
  2. Julia Chmiel (SP Zdziarzec)
  3. Izabela Machnik

Wyróżnienia: Ewelina Dubiel i Gabriela Pisarczyk

Kat. III – Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim

  1. Sylwia Pisarczyk, Daria Mucha
  2. Anna Mądziel, Daria Pietras z Partyni
  3. Nikola Giża

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa