W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Złote mikrofony rozdane

 Joanna Suchy, Julia Chmiel, Sylwia Pisarczyk i Adrian Dyjak triumfowali w Gminnym  Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złoty Mikrofon”.

W zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim przeglądzie wystąpiło 50 młodych wokalistek i wokalistów. – Ten festiwal to szansa na dostrzeżenie talentów wokalnych, dlatego cieszę się, że aż tylu wykonawców dzisiaj usłyszeliśmy.

Gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom – powiedział Stanisław Lonczak, z-ca burmistrza Radomyśla Wielkiego.

 

Jury w składzie: przewodniczący Paweł Stanosz (muzyk, instruktor SCKiB), Maciej Fijałkowski (muzyk z Mielca) i Leszek Jagoda (Skarbnik Gminy), miało trudny orzech do zgryzienia podczas wyboru najlepszych wykonawców.

Ostatecznie zdecydowało, że „Złote mikrofony” powędrują do Joanny Suchy ze SP w Partyni w kategorii klas 0-3, Julii Chmiel ze SP w Zdziarcu w kat. klas 4-6 i Sylwii Pisarczyk w gronie gimnazjalistów.

W czwartej kategorii triumfował Adrian Dyjak z Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Pniu.

Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci i wyróżnieni okolicznościowe statuetki i nagrody rzeczowe.

Wyniki

Kat. I – klasy: 0 – 3

 

I miejsce         Joanna Suchy                       SP Partynia

II miejsce        Zofia Litwin                           SP Radomyśl Wielki

III miejsce      Amelia Smoła                         SP Radomyśl Wielki

III miejsce      Ewa Kuciemba                       SP Janowiec

Wyróżnienia:

1/ Zofia Chmura                     SP Radomyśl Wielki

2/ Kamil Dereń                       ZSP Dulcza Wielka

3/ Martyna Wyzga                  SP Radomyśl Wielki

4/ Wojciech Cichoń                SP Radomyśl Wielki

5/ Dawid Bielat                      ZSP Dulcza Wielka

6/ Wiktoria Jarosz                   ZSP Dulcza Wielka

7/ Nikola Małek                     ZSP Dulcza Wielka

8/ Dominika Bielat                 SP Radomyśl Wielki

Kat. II – klasy: 4 – 6

I miejsce         Julia Chmiel                          SP Zdziarzec

II miejsce        Daria Pietras                           SP Partynia

III miejsce      Roksana Siembab                   NSP Dulcza Mała

III miejsce      Gabriela Mrozowska              ZSP Żarówka

Wyróżnienia:

1/ Wiktoria Siembab               NSP Dulcza Mała

2/ Oliwia Studniarz                ZSP Żarówka

Kat. III – gimnazjum

I miejsce         Sylwia Pisarczyk                  Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim

II miejsce        Anna Mądziel                                               

III miejsce      Nikola Giża                                                   „

Kat. IV

I miejsce         Adrian Dyjak         Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Pniu

II miejsce        Kamil Majka                                      „

III miejsce      Dawid Czepiel         Środowiskowy Dom Samopomocy w Pniu    

Nagroda specjalna:

duet: Szczepan Lonczak i Patrycja Ryba    Środowiskowy Dom Samopomocy w Pniu

 

ZŁOTY MIKROFON Joanna Suchy

 

ZŁOTY MIKROFON Julia Chmiel

 

ZŁOTY MIKROFON Sylwia Pisarczyk  (4)

 

Zobacz też...