W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zmarł z powodu wychłodzenia

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny. Jego ciało znaleziono w garażu na terenie posesji w Mielcu. Wezwany na miejsce lekarz, wstępnie stwierdził zgon z powodu wychłodzenia organizmu.

Wczoraj po południu dyżurny mieleckiej policji został poinformowany o znalezieniu zwłok. Ciało 62-letniego mężczyzny, w garażu na swojej posesji, znalazła jego była żona. Policjanci pojechali na miejsce, wezwano także pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził wstępnie, że przyczyną zgonu mężczyzny było wychłodzenie organizmu.

Kobieta wyjaśniła, że ostatni raz widziała swojego byłego męża w sobotę, kiedy przyszedł na jej posesję, zachowywał się agresywnie i wybił szybę w garażu. Wezwała wówczas policjantów. 62-latek był nietrzeźwy. Kobieta podejrzewała, że po jakimś czasie mógł wrócić i wejść do garażu przez wybite okno.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

 

[contact-form][contact-field label=”Podpis” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Witryna internetowa” type=”url” /][contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea” /][/contact-form]

Zobacz też...

Noc pożarów w Mielcu

Redaktor naczelny

Pożar stodoły w Jozefowie

Redaktor naczelny

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny

Redaktor naczelny