W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zmiana terminu Rundki Rowerowej

Ze względu na prognozowane na niedzielę opady deszczu i niską temperaturę Powiat Mielecki przekłada 4. Rundkę Rowerową z Powiatem Mieleckim na kolejną niedzielę, 7 sierpnia. 

Program imprezy pozostanie niezmieniony. 

7 sierpnia wystartujemy – tak jak w latach ubiegłych – sprzed Galerii Navigator. To tutaj, w godzinach 14:30-15:30, uczestnicy będą mogli odebrać pakiety startowe. Znajdzie się wśród nich m.in. mapka z dalszymi wskazówkami dotyczącymi trasy.

Zadaniem uczestników będzie przejechanie dystansu o łącznej długości ok. 15 kilometrów i odwiedzenie wskazanych punktów kontrolnych. 

Punkt kulminacyjny nastąpi przy Parku Sensorycznym, gdzie w specjalnym namiocie będziemy czekać na Was w godz. 16:00-17:00. O godz. 17:30 nastąpi losowanie cennych nagród. Wezmą w nim udział wszystkie osoby pełnoletnie, którym udało się pokonać trasę i zaliczyć wszystkie zadania.

Główną nagrodą w tym roku będzie kosiarka firmy Husqvarna wyprodukowana nie gdzie indziej, jak w mieleckiej fabryce! Do tego swoich nowych właścicieli znajdą dwa rowery miejskie ufundowane przez Galerię Navigator i dwa rowery dla dzieci od Gardner Aerospace i Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter oraz lek. Dent. Agnieszka Nikiel. Do zdobycia będą również inne nagrody rzeczowe oraz kilkanaście wartościowych voucherów!

Warto podkreślić, że na niepowtarzalną pamiątkę z rundki liczyć będą mogli wszyscy uczestnicy wydarzenia. W tym roku zamiast okolicznościowych plakietek rozdamy pamiątkowe monety! Okolicznościowe monety będzie można samemu wybić sobie na mecie. Dodatkowo, aby umilić wszystkim oczekiwanie na finał rundki i losowanie nagród, powstanie specjalna strefa dla dzieci z dmuchańcami i mini strefą gastronomiczną. Uczestnicy rundki będą mogli liczyć również na 100 darmowych poracji popcornu oraz 100 porcji waty cukrowej. 

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Mielcu i Studio Wizualne. Partnerami wydarzenia zostali: Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Galeria Navigator, , Gardner Aerospace Mielec Sp. z o.o., Multi-Dent Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter oraz lek. Dent. Agnieszka Nikiel, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, , Producent suplementów diety AvetPharma i GROKAMgbl, Restauracja Kontrowersja, Centrum dietetyczne Projekt Zdrowie, BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz, Ergo Hestia Jerzy Wąs, Serwis Opon Targum, Premio Opony-Autoserwis.

Patronat medialny objęły portale: www.promocja.mielec.pl, www.hej.mielec.pl, www.wcj24.pl, www.korso.pl, a także Radio Leliwa, Tygodnik Regionalny Korso oraz Wieści Regionalne.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa