W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zmiany kadrowe nowego prezydenta

Pełniący funkcję prezydenta Mielca Fryderyk Kapinos w kwietniu wprowadził zmiany w Urzędzie Miejskim. Jedna ze zmian dotyczy wydziału inwestycji. Prezydent powołał Departament Gospodarki Komunalnej pod kierownictwem dotychczasowego wiceprezydenta Tadeusza Siemka.

Nowo powstały Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych poprowadzi Małgorzata Krempa, która wcześniej była odpowiedzialna za sprawy zamówień publicznych. Jednak na uwagę zasługuje fakt, że dotychczasowy naczelnik był z wykształcenia inżynierem budownictwa, a obecna jest prawnikiem, a przy tylu inwestycjach, które prowadzi miasto, nasuwają się obawy o ich efekt.


Kolejną zmianą była wymiana poprzedniego szefa działu promocji i marketingu, który z nominacji Prezydenta Kozdęby piastowała Anna Karwacka. Po przejęciu sterów miasta przez Jana Myśliwca (byłego wiceprezydenta) Anna Karwacka miała się zająć wyłącznie obsługą inwestorów.

Obowiązki szefa biura promocji miasta przejął Krzysztof Urbański. Urbański zajmował już to stanowisko w czasach kadencji prezydenta Janusza Chodorowskiego oraz na początku kadencji prezydenta Daniela Kozdęby – do czasu pojawienia się Karwackiej, następnie przeniesiono go do SCK.

Według aktualnych rozporządzeń pełniącego funkcję prezydenta Mielca Fryderyka Kapinosa funkcja obsługi inwestora podlegać ponownie ma biuru promocji miasta. W następstwie tych decyzji Anna Karwacka złożyła wymówienie z dniem 30 czerwca.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa