W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Zmiany w klubie FKS Stal Mielec

Wczoraj pojawiła się informacja w internecie o tym, że rzecznik klubu PGE FKS Stal Mielec Jakub Zegarliński złożył dymisję z funkcji dyrektora marketingu i komunikacji/rzecznika prasowego FKS Stal Mielec S.A.

Klub na swojej stronie internetowej poinformował o otwarciu konkursu na stanowisko Rzecznika Prasowego Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Klub informuje także że z początkiem roku nastąpiła reorganizacja w strukturach działania naszego klubu, od 3 stycznia Damian Gąsiewski, który do tej pory zajmował się sponsoringiem i działaniami marketingowymi został obecnie Dyrektorem Komunikacji i Marketingu FKS Stal Mielec S.A.

Klub informuje także, że z początkiem roku nastąpiła reorganizacja w strukturach działania naszego klubu, od 3 stycznia Damian Gąsiewski, który do tej pory zajmował się sponsoringiem i działaniami marketingowymi został obecnie Dyrektorem Komunikacji i Marketingu FKS Stal Mielec S.A.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa