W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Wyszyńskiego

W związku z rozpoczynającą się przebudową ul. Wyszyńskiego w Mielcu nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu.

W I etapie realizacji tej inwestycji w terminie od 17 lipca do 15 września 2017 r zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. Wyszyńskiego od skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy do wjazdu na parking przy kościele parafialnym pw. Trójcy Przenajświętszej.

W tym etapie dla ruchu otwarty będzie odcinek ul. Wyszyńskiego od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 875 do wjazdu na parking przy kościele.

Na wspomnianym zamkniętym odcinku boczne drogi dojazdowe oznakowuje się poprzez wstawienie znaków „droga bez przejazdu” oraz „roboty na drodze”. Dla ruchu samochodowego wprowadza się również objazd ul. Św. Kingi oraz ul. Zygmuntowską. Komunikacja zbiorowa jest przeniesiona na ul. Św. Kingi. Ruch pieszych i rowerzystów z tego etapu będzie wyłączony i całkowicie utrudniony.

Dojazd dla mieszkańców przyległego terenu osiedla Smoczka oraz terenów przyległych będzie zapewniony poprzez objazdy, który uwzględniono w projekcie czasowej organizacji ruchu.

Przypomnijmy, że zakres przebudowy ulicy Wyszyńskiego w Mielcu obejmuje m.in. całkowitą wymianę nawierzchni oraz budowę i przebudowę parkingów, chodników, zatok autobusowych, ścieżek rowerowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Edward Tabor

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa