W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Klub FKS Stal Mielec S.A. informuje, iż w nadchodzącym sezonie 2024/2025  biało-niebieskie barwy PGE FKS Stali Mielec już nie będą reprezentować zawodnicy:

Leândro Messias dos Santos: 41- letni zawodnik grający na pozycji lewego obrońcy w sezonie 2023/2024 wystąpił w jednym meczu Fortuna Pucharu Polski oraz dziesięciu PKO BP Ekstraklasy. Klub nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu.

Jakub Rozwadowski: 19- letni piłkarz wypożyczony był do naszego zespołu z Rakowa Częstochowa z opcją wykupienia. Jakub w sezonie 2023/2024 występował w naszej drużynie rezerw. Klub FKS Stal Mielec nie zdecydował się na wykup zawodnika.

Igor Strzałek: Igor dołączył do naszego zespołu 16 stycznia na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa. Wypożyczenie dobiegło końca i zawodnik powraca do zespołu z Warszawy.

Ion Gheorghe: Ion dołączył do biało-niebieskiej drużyny na zasadzie wypożyczenia z klubu Sepsi OSK. W naszym zespole wystąpił w 7 spotkaniach. Klub FKS Stal Mielec nie zdecydował się na wykup zawodnika.

Kai Meriluoto: Kai wystąpił w naszym zespole w 23 meczach PKO BP Ekstraklasy oraz 3 Fortuna Pucharu Polski. Na swoim koncie zapisał łącznie 3 bramki. Klub FKS Stal Mielec nie zdecydował się na wykup zawodnika.

Dziękujemy za reprezentowanie biało-niebieskich barw PGE FKS Stal Mielec i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Klub FKS Stal Mielec S.A. informuje, iż nowym zawodnikiem PGE FKS Stal Mielec został Ravve Assayag. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany do 30 czerwca 2026 z opcją przedłużenia przez klub o kolejny sezon .

23-letni piłkarz występuje na pozycji napastnika. Jego poprzednim klubem był Hapoel Akka, dla którego w sezonie 2023/2024 zdobył 15 bramek oraz trzy asysty.

Klub FKS Stal Mielec S.A. informuje, także że nowym zawodnikiem PGE FKS Stal Mielec został Fryderyk Gerbowski. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany do 30 czerwca 2025 z opcją przedłużenia przez klub o kolejny sezon.

Fryderyk Gerbowski zawodnikiem PGE FKS Stal Mielec

Urodzony w Warszawie zawodnik jest dobrze znany naszym kibicom, ponieważ w sezonie 2022/2023 reprezentował biało-niebieskie barwy mieleckiej drużyny, kiedy to był wypożyczony z drużyny Wisły Płock. W sezonie 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy zdobył dla naszego zespołu 2 bramki oraz zapisał na swoim koncie jedną asystę.

W sezonie 2023/2024 wystąpił w 25 spotkaniach Fortuna 1 Ligi w zespole Wisły Płock, zdobywając dwie bramki oraz trzy asysty.

Bardzo się cieszę, że mogę powrócić do Mielca i PGE FKS Stali Mielec. To tutaj otrzymałem prawdziwą szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w PKO BP Ekstraklasie i zrobię wszystko, aby jak najlepiej pomóc drużynie w nadchodzącym sezonie. Jestem dumny, że będę mógł znów grać w koszule z herbem Stali. Wierzę, że wszyscy razem odniesiemy wiele zwycięstw w sezonie 2024/2025 i damy dużo radości fantastycznym biało-niebieskim kibicom. — powiedział Fryderyk po podpisaniu kontraktu.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa