W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zmiany w Starostwie: Pochylnia dla niepełnosprawnych i remont piętra

Już niedługo zmiany w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Wyspiańskiego! Powiat Mielecki wybuduje dodatkowe wejście do windy wraz z pochylnią dla niepełnosprawnych. W planach jest również remont pomieszczeń pierwszego piętra budynku.

Z pierwszego piętra budynku zniknie niedługo Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, która na stałe przeniesie się do siedziby Wydziału Komunikacji przy ul. Sękowskiego. Zajmowane przez nią pomieszczenia zostaną dostosowane do innych potrzeb urzędu – ma tam powstać m.in. sala obrad dla Rady Powiatu Mieleckiego. Powiat Mielecki ogłosił już przetarg na wykonanie remontu pierwszego piętra budynku, obejmującego m.in. wymianę drzwi wejściowych, posadzki, okładzin ściennych oraz szeregu instalacji.

W ramach tego samego przetargu Powiat Mielecki poszukuje również wykonawcy drugiego zadania – budowy dodatkowego wejścia do windy. W ramach tej inwestycji przy siedzibie urzędu ma powstać pochylnia dla osób niepełnosprawnych wraz z zadaszeniem, schody, drzwi przesuwne oraz dodatkowe pomieszczenie, z którego klienci starostwa będą mogli docierać bezpośrednio do windy.

Nabór ofert na realizację zadań potrwa jeszcze do piątku, 15 grudnia. Zgodnie z planem, inwestycje mają zakończyć się do 16 kwietnia 2018 roku.

 

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości