W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Zmiany w sztabie PGE FKS Stal Mielec

Daniel Wojtasz, Grzegorz Żmija i Damian Skiba dołączyli do sztabu trenerskiego pierwszoligowej drużyny piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec.

Trenerzy Bogusław Wyparło i Maciej Serafiński, którzy pracowali z zespołem seniorów mieleckiej Stali w minionych latach, zdecydowali zaangażować się z pełną uwagą w rozwój Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec, wiąże się to naturalnie z zakończeniem aktywności w sztabie pierwszoligowej drużyny.

Do sztabu trenera Artura Skowronka dołączyło dzisiaj trzech trenerów. Nowym asystentem został Daniel Wojtasz. Jako asystent i analityk pracował już w Zagłębiu Sosnowiec, Stomilu Olsztyn, Odrze Opole oraz seniorskiej reprezentacji Polski kobiet. Ma 37 lat.

Nowym asystentem został także Damian Skiba – wychowanek i wieloletni piłkarz Stali Mielec, przy Solskiego 1 rozpoczął także pracę trenerską, ostatnio prowadził zespół U17 w Centralnej Lidze Juniorów. W nowym sezonie będzie także prowadził zespół rezerw i pracował z juniorami starszymi. Ma 30 lat.

Trenerem bramkarzy PGE FKS Stal Mielec został Grzegorz Żmija. Jako zawodnik występował między innymi w Polonii Bytom, w której zagrał też na boiskach ekstraklasy. Szkolił golkiperów między innymi w Pogoni Szczecin, MKS-ie Kluczbork, Podbeskidziu Bielsko-Biała, Kotwicy Kołobrzeg i Wigrach Suwałki. Ma 47 lat.

Aktualny sztab PGE FKS Stal Mielec:
Artur Skowronek – trener
Dawid Szulczek – drugi trener
Daniel Wojtasz – pierwszy asystent trenera
Damian Skiba – drugi asystent trenera
Grzegorz Żmija – trener bramkarzy
Łukasz Cierpich – fizjoterapeuta
Damian Bąk – fizjoterapeuta
Paweł Tyniec – lekarz
Bartłomiej Jaskot – dyrektor drużyny
Andrzej Pryga – kierownik techniczny


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa