W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia

Urząd Miejski w Mielcu serdecznie zaprasza do przyłączenia się do inicjatywy „Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia”.

Urząd Miejski w Mielcu serdecznie zaprasza do przyłączenia się do inicjatywy „Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia”- pod takim hasłem Samorząd Województwa Podkarpackiego, Caritas Diecezji Przemyskiej, Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Caritas diecezji Sandomierskiej oraz Caritas Diecezji Tarnowskiej, a także Bank Żywności, przy współpracy Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego podjęli inicjatywę mającą na celu zmniejszenia ilości odpadów spożywczych znajdujących się w odpadach komunalnych i przemysłowych.

W ramach akcji wyznaczone punkty przyjmować będą produkty żywnościowe, nawet z bardzo krótkim okresem przydatności, oraz ziemiopłody. W Mielcu istnieją dwa punkty do których można przekazać produkty:

  •  Mielec Parafia MBNP, ul. ks. Arczewskiego 1, 39-300 Mielec 17 586 22 62
  • Mielec Parafia św. Mateusza, ul. ks. Romana Sitki 3, 39-300 Mielec 17 586 22 28

Joanna Szteliga

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa