W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Znalazł się właściciel odnalezionej gotówki

Kilka dni temu mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego przyniósł do posterunku policji znalezione pieniądze. Kilka tysięcy złotych leżało na ulicy Kozłowieckich w Majdanie Królewskim. Policjanci zabezpieczyli pieniądze i opublikowali informację o zdarzeniu. Wczoraj do jednostki policji zgłosił się właściciel pieniędzy. Mężczyzna poinformował, że jest mile zaskoczony ponieważ nie miał nadziei na odzyskanie zguby.

21 sierpnia, do posterunku policji w Majdanie Królewskim, zgłosił się mieszkaniec tej gminy, który przyniósł znalezione na chodniku, kilka tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli pieniądze i opublikowali informację o zdarzeniu.

Kilka dni później z Komendą Policji, skontaktował się mężczyzna, który oświadczył, że jest właścicielem znalezionej gotówki. Wczoraj mieszkaniec gminy Majdan Królewski zgłosił się osobiście i po ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia, odebrał swoje pieniądze. Wyjaśnił, że kiedy zorientował się, że je zgubił najpierw szukał ich sam, ale jak stwierdził stracił nadzieję na ich odnalezienie. Uznał, że ktoś je po prostu zabrał i nie ma sensu tego zgłaszać. Był zaskoczony, kiedy parę dni później zadzwonili do niego znajomi informując o tym, że policja szuka właściciela znalezionej gotówki.

Dzięki uczciwości mieszkańca Majdanu Królewskiego, mężczyzna odzyskał swoje pieniądze. Oprócz wdzięczności, uczciwy znalazca może liczyć na tzw. „znaleźne”.    

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa