W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Znaleziono przedmiot przypominający granat

Mundurowi zabezpieczali miejsce odnalezienia niewybuchu w Woli Mieleckiej. Granat moździerzowy, znalazł właściciel prywatnej posesji wykonujący prace budowlane.

Funkcjonariusze przeprowadzili rozpoznanie minersko-pirotechniczne, zabezpieczyli miejsce znalezienia niewybuchu i powiadomili saperów.

W piątek, po godz. 19 dyżurny mieleckiej komendy został powiadomiony przez mężczyznę wykonującego prace budowlane na swojej posesji, o znalezieniu przedmiotu przypominającego niewybuch. Na miejsce znaleziska przybył patrol mundurowych z mieleckiej komendy, który potwierdził zgłoszenie. Funkcjonariusze ustalili, że właściciel posesji, który wykonywał prace w budowlane, natknął się na niewybuch.

Policyjny pirotechnik przeprowadził rozpoznanie minersko-pirotechniczne. Ustalenia wykazały, że znaleziony niewybuch, to granat moździerzowy kal. 82 mm, pochodzących najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej. Wezwani na miejsce saperzy sprawdzili teren i usunęli niewybuch.

W przypadku znalezienia niewypału czy niewybuchu należy niezwłocznie powiadomić Policję, a miejsce takie zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem osób postronnych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa