W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Znamy harmonogram “Festiwalu Młodych”! [FOTO, VIDEO]

21 lipca o godzinie 15:00 na terenach zielonych Bulwarów nad Wisłoką wystartuje, druga już edycja, festiwalu “Youthest” organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów.

Tegoroczne wydarzenie jest kompilacją czterech festiwali: baniek, kolorów, ognia oraz fajerwerków, a tym samym jednym z największych wydarzeń tego lata w Mielcu.

Na mieleckie Bulwary organizatorzy zapraszają już od godziny 15:00, gdzie w specjalnej strefie będą czekać na najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, muzyka, konkursy, zabawy oraz inne atrakcje.

O godzinie 16:00 rozpocznie się Festiwal Baniek Mydlanych, w trakcie którego w powietrze wypuszczonych zostanie miliony zarówno tych małych, jak i tych o średnicy nawet kilku metrów baniek mydlanych. Zabawę prowadzić będą animatorzy ze wsparciem instruktorów ZUMBA KIDS, którzy przygotują atrakcje taneczne dla całych rodzin.

O godzinie 18:30 wystartuje Festiwal Kolorów, którego głównym elementem są odbywające się co 30 minut wyrzuty w powietrze Kolorów Holi, czyli kolorowego talku. Tej części festiwalu także towarzyszyć będzie ZUMBA (tym razem w wersji młodzieżowej), a imprezę poprowadzi jeden z reprezentantów mieleckiej sceny klubowej – DJ Toniu.

Tuż po zachodzie słońca o godzinie 21:00 wystartuje spektakularny Festiwal Ognia będący połączeniem pirotechniki, tańca, akrobacji oraz teatru w wykonaniu grupy z Rzeszowa. Na sam koniec o godzinie 21:45 rozpocznie się pokaz fajerwerków. W ciągu kilkuminutowego spektaklu powietrze rozbłyśnie od fajerwerków wystrzeliwanych do zsynchronizowanej muzyki, co będzie gwarancją niezapomnianych doświadczeń wizualnych. Młodzi Liderzy przekonują, że tego dnia Mielec stanie się najbardziej kolorowym, uśmiechniętym i rozrywkowym miastem w Polsce.

Atrakcje imprezy:
– Malowanie twarzy dla dzieci

– Dmuchane zjeżdżalnie

– Strefa chilloutu z Foodtrackami

– Animacje dla dzieci
– Konkursy z nagrodami

Gifbudka (fotobudka wytwarzająca krótkie filmy)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizator:
Fundacja Klub Młodych Liderów

Partner Strategiczny
Fundacja Sport Support

Sponsorzy:
PBS bank,
Galeria Navigator,
Hotel Atena,
Extreme Fitness
McDesign
Kolory Holi
Tuban

 

https://www.facebook.com/kmlmielec/videos/2000245996876230/?t=5

 

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości