W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i córką

53-letni mieszkaniec gminy Mielec usłyszał zarzut znęcania się nad żoną i córką. Prokurator zastosował środki zapobiegawcze tj. zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi oraz nakaz opuszczenia zajmowanego lokalu.

To efekt prowadzonego przez policjantów z mieleckiej komendy postępowania dotyczącego przyjętego zawiadomienia o znęcaniu się fizycznym i psychicznym nad najbliższą osobą. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, mieleccy policjanci zostali wezwani na interwencję związaną z przemocą domową. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że w rodzinie dochodzi do przemocy fizycznej i psychicznej. Mężczyzna był agresywny wobec swojej 51-letniej żony i 15-letniej córki. Mundurowi podjęli decyzję o natychmiastowym odizolowaniu sprawcy przemocy domowej. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy. W związku z podejrzeniem stosowania przemocy mężczyzny wobec żony i córki, została wdrożona procedura Niebieskiej Karty.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 53-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i córką. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Prokurator zastosował wobec 53-letniego mieszkańca gminy Mielec środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, musi także opuścić zajmowany z nimi lokal. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Ważne jest, aby osoby dotknięte tą tragedią nie wstydziły się mówić o swoich problemach. Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem, nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich bliskich, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny.

sdr
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa