W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

Zobacz „Banksterów” w kinie Cinema3D z biletem za 14,90zł!

Od 16 października br. Cinema3D zaprasza na premierowe pokazy filmu „Banksetrzy”. W rolach głównych między innymi Katarzyna Zawadzka i Tomasz Karolak. Za filmy 2D przez cały tydzień widzowie zapłacą tylko 14,90 zł! 

W filmie „Bankserzy” widzowie zobaczą pracująca w banku Karolinę (Katarzyna Zawadzka), która otrzymuje najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich. Ma wielką szansę, żeby się wykazać i mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. 

Produkcja „Bankserzy” prezentuje szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego.  

Od poniedziałku do niedzieli bilety do Cinema3D mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Bilety na premierowe seanse „Banksterów” można nabyć w kasie kina Cinema3D oraz na stronie www.cinema3d.pl

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kicia Kocia i przyjaciele w Galerii Navigator

Wiadomości Mielec

26 maja zabierz mamę do Multikina!

Wiadomości Mielec

Kino to zawsze trafiony prezent na Dzień Dziecka! [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa