W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

ZPiT Rzeszowiacy wystąpi w plenerze

Zespół Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” wystąpi dla mielczan podczas plenerowego koncertu na Górce Cyranowskiej w niedzielę, 30 kwietnia. 

Od kilku lat „Rzeszowiacy” prezentują się szerokiej publiczności podczas plenerowego koncertu na Górce Cyranowskiej. Jest to ukłon w stronę tych, którym nie udaje się kupić biletów na koncerty w Sali widowiskowej Domu Kultury SCK, bo jest to nie lada sztuka ze względu Zespół zaprezentuje się w tańcach narodowych i ludowych. Zobaczymy tańce z okresu Księstwa Warszawskiego, suitę tańców górali podhalańskich, suitę tańców spiskich w wykonaniu baletu ZPiT „Rzeszowiacy”.

Chór Zespołu wykona kilka piosenek: „Witaj, majowa jutrzenko”, „Jak długo w sercach”, „Płynie woda”, przyśpiewki dziewczęce, „Dwa serduszka”, a Zespół Pieśni i Tańca „Mali Rzeszowiacy” wystąpi z kujawiakiem, oberkiem, i krakowiakiem. 

Balet ZPiT „Rzeszowiacy” przygotuje do występu Mariusz Bożek, chór – Małgorzata Pazdro, a „Małych Rzeszowiaków” – Beata Sudoł i Mariusz Bożek.

Koncert poprowadzi Bartosz Kramarz.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa