W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Zróbmy wszystko, by im pomóc. Apel wolontariuszy Szlachetnej Paczki

Od wielkiego finału Szlachetnej Paczki dzieli nas kilka dni. Na pomoc darczyńców czeka wciąż osiem rodzin z Mielca. Czy są wśród nas osoby, które zechciałyby pomóc? Wierzymy, że tak.

Pani Zofia ze względu na chorobę córki (zapalenie opon mózgowych) musiała zrezygnować z pracy, aby móc zapewnić jej opiekę. Dziewczynka w wieku 9 lat zmarła. Mąż znęcał się nad rodziną. Podejmowane próby ratowania małżeństwa nie przyniosły rezultatów.

Syn Pani Zofii 25 lat temu wyjechał z żoną do Hiszpanii. Mają jedynie kontakt telefoniczny. Sytuacje, które spotkały kobietę przyczyniły się do pogorszenia jej stanu zdrowia.” – tak zaczyna się historia jednej z rodzin z Mielca, która wciąż czeka na pomoc.

Mimo, że czas biegnie nieubłaganie, jest jeszcze szansa na pomoc. Odrobina dobrej woli może wnieść w życie pani Zosi, jak i pozostałych oczekujących rodzin radość, o której część z nich w ostatnim czasie zapomniała.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki nie tracą nadziei, że są jeszcze wśród mieszkańców Mielca osoby z ogromnym sercem, będące w stanie zorganizować paczkę. Pomóc mogą wszyscy, a dowodem na to jest fakt, że wśród tegorocznych darczyńców są osoby z drugiego końca Polski, które wyciągnęły pomocną dłoń właśnie dla potrzebujących rodzin z naszego miasta.

Wszystkie osoby, firmy, grupy przyjaciół, szkoły, zachęcamy do zapoznania się z historiami rodzin dostępnymi na stronie www.szlachetnapaczka.pl. Być może jedna z nich poruszy tak bardzo, że znajdzie się ktoś, kto postanowi odmienić jej bieg.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Mikołajkowe spotkanie pokoleń w Sokolni [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dno tabeli Tauron Ligi osiągnięte. Pałac Bydgoszcz – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa