W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

ZSB uzyskał nowy patronat

9 czerwca 2021r.  Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uzyskał patronat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. która jest jedną z najprężniej działających firm chemii budowlanej marki Ceresit.

Henkel działa na całym świecie, oferując innowacyjne marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: Adhesive Technologies (Klejów i Technologii), Beauty Care (Kosmetyków) i Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości). Henkel Adhesive Technologies jest dziś liderem na rynku klejów, uszczelniaczy i produktów zabezpieczania powierzchni, wyznaczając kierunki rozwoju na przyszłość. Produkty konsumenckie i dla profesjonalistów to cztery produktowe platformy i cztery marki: Ceresit, Pattex. Loctite i Pritt,

Doradca techniczny firmy Henkel Polska Sp. z o.o. Pan Tomasz Urban przekazał na ręce pana dyrektora ZSB Mielec Stanisława Starzyka i wicedyrektora ZSB Mielec Adama Snopkowskiego oraz koordynatora szkolnego Marii Pietras dokument potwierdzający objęcie patronatem mieleckiej placówki oświatowej. Należy podkreślić, że firma od wielu lat wspiera mielecką ,,budowlankę’’ poprzez cykliczne szkolenia organizowane dla uczniów i nauczycieli. Firma nie tylko wspiera w kształceniu przyszłych specjalistów branży budowlanej, ale także jest fundatorem wielu nagród dla uzdolnionej młodzieży ZSB Mielec.

Tak ścisła współpraca firmy ze szkołą jest możliwa dzięki dyrektorowi ZSB Stanisławowi Starzykowi jak również nauczycielce przedmiotów zawodowych Marii Pietras.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa