W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

ZSE wśród laureatów Otwartej Firmy

W dniach 8-14 listopada 2021 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu po raz kolejny przystąpili do realizacji programu Otwarta Firma.

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów ostatniej edycji Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę. W gronie laureatów Otwartej Firmy 2021 znalazł się mielecki Ekonomik.

Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w ramach programu Otwarta firma jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Statuetkę i dyplom odbierze dyrektor szkoły Marta Mysona wraz z koordynatorem tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorczości Wacławem Nelcem i przedstawicielami uczniów podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Warszawie 12 kwietnia 2022 r.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa