W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

ZST wyróżniony w ogólnopolskim konkursie tytułem „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”

Praktyka zawodowa pt. „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim! – wyjazdy na miesięczne praktyki do hoteli w Niemczech organizowane w ramach programu Erasmus+ oraz dzięki dofinansowaniu organizacji Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży” zgłoszona przez Zespół Szkół Technicznych do I edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” została zakwalifikowana jako dobra praktyka w zakresie zapewniania jakości w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

 

Uroczysta gala, podczas której szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający uzyskanie tytułu „Szkoły zawodowej najwyższej jakości” odbyła się 3 czerwca 2016 roku w Warszawie. Z rąk Aurelii Michałowskiej – Mazowieckiej Kurator Oświaty, odebrał go wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych mgr Ryszard Reguła.

W uroczystości wzięły także udział: koordynatorka nagrodzonego projektu mgr Marzena Kasprzyk oraz przewodnicząca zespołu ds. przedmiotów zawodowych branży spożywczej mgr inż. Maria Pilchowiec.

 

Konkurs ogłosiły w marcu 2016 roku Fundacja „Fundusz Współpracy” i Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Jest on elementem projektu pt. „Europejskie rozwiązania w zapewnieniu jakości” realizowanego przez Fundację „Fundusz Współpracy” wspólnie z partnerami z Wielkiej Brytanii, Słowenii i Estonii w ramach programu ERASMUS+.

 

2034020787

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa