W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

„Zwierzoteka”… w Miejskiej Bibliotece publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna SCK zaprasza na 2. edycję akcji edukacyjnej, której przesłaniem jest pomoc bezdomnym zwierzętom.

„Zwierzoteka”, bo tak nazwano wydarzenie, odbędzie się 21 listopada od godz. 15 do 19 w siedzibie MBP przy ul. Kusocińskiego 2. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników zwierząt do wspólnej zabawy, której towarzyszyć będzie edukacja czytelnicza oraz wystawa książek o tematyce zwierzęcej.

 „Zwierzoteka” to 2. edycja akcji mającej na celu edukację i zachęcenie do pomocy bezdomnym zwierzętom. Podczas imprezy warsztaty wianków bożonarodzeniowych poprowadzi  mielecka artystka, Małgorzata Wiech. Będzie też pokaz Zumby i  możliwość wypróbowania swoich sił w tym tańcu. Dla najmłodszych pracownicy MBP przygotowują animacje w postaci zabaw ruchowych, wielkoformatowych kolorowanek czy „koła fortuny”. Zgodnie z profilem i celem imprezy będzie „kącik adopcyjny” z pieskami ze schroniska oraz możliwość skorzystania z porad dotyczących opieki nad zwierzętami.

Organizatorem imprezy jest Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu oraz Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa