W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zwłoki mężczyzny w samochodzie osobowym

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu ujawnienia zwłok 64-letniego mężczyzny. Wstępnie prokurator wykluczył działanie osób trzecich w tym zdarzeniu. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dalsze czynności policyjne oraz prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności śmierci mężczyzny.

Wczoraj około godz. 19.30 dyżurny mieleckiej jednostki policji przyjął zgłoszenie o tym, że na miejscu parkingowym przy ulicy Biernackiego stoi zaparkowany samochód marki Renault Scenic, w którym znajduje się prawdopodobnie martwy mężczyzna. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie i ustalili tożsamość mężczyzny. To 64-letni mieszkaniec Mielca. Zwłoki mężczyzny znajdowały się w stanie rozkładu.

Na miejscu pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Podczas wstępnych czynności na miejscu zdarzenia prokurator wykluczył udział osób trzecich w zdarzeniu i polecił zabezpieczyć ciało mężczyzny do badań sekcyjnych. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności śmierci mężczyzny.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa