W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Zwycięstwo Stali w pierwszym meczu fazy play-off [VIDEO]

Wczoraj w pierwszym meczu fazy play-off pomiędzy SAN-Pajdą a ITA TOOLS Stal Mielec zwycięstwo odniosły nasze siatkarki. Faworytkami meczu były mielczanki, ale gospodynie podjęły równorzędną walkę.

Pierwszy set początkowo był wyrównany. Następnie swoją przewagę zaznaczyła miejscowa drużyna. Wówczas o przerwę poprosił trener Mirosław Zawieracz. W której efekcie jarosławianki przegrały pierwszą partię spotkania.

W drugim secie meczu tzw. Biszkopty królowały na parkiecie i mimo paru prób podjęcia rywalizacji przez Stal set wygrały miejscowe siatkarki.

W kolejnym secie głównie dzięki świetnej grze Sandry Szczygioł i Julity Molendy mielczanki wygrały tę część spotkania. Początkowo na pakiecie rządziły mielczanki, jednak San Pajda dzięki determinacji w grze doprowadziły do tie-breaka.

W ostatniej części meczu po wyrównanej grze na początku Stal powoli przejęła dominacje na parkiecie i doprowadziły do zwycięstwa, które przybliża ITA Tool Stal Mielec do awansu.

SAN-Pajda Jarosław – ITA TOOLS Stal Mielec 2:3
(21:25, 25:21, 16:25, 25:20, 11:15)

Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw:
1-0 dla ITA TOOLS Stal Mielec

Składy zespołów:
SAN-Pajda: Stepko, Marcyniuk, Krysztofiak, Saj, Papszun, Gierszewska, Bartyzel (libero) oraz Poreda, Magierowska, Kawa, Szmajduch i Murdza (libero)
Stal: Stroiwąs, Molenda, Bryda, Gawlak, Mras, Szczygioł, Samul (libero) oraz Muszyńska, Kuźniar i Hnatyszyn

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa