W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – przedświąteczna aniołkowa akcja za nami…[FOTO]

Trzy dni warsztatów plastycznych, w których wzięło udział około 125 dzieci, dwie zabawy mikołajkowe i 150 uczestników – tak pokrótce wyglądała w liczbach tegoroczna dziesiąta już edycja „Anioły – niebiańscy przyjaciele” Co jeszcze się działo?

Było mnóstwo twórczej pracy i wspólnej zabawy. Było kreatywnie, pracowicie i bardzo świątecznie. To dobrze wykorzystany czas  – czas oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku. z wykorzystaniem mnogości materiałów plastycznych, dekoracyjnych czy w końcu florystycznych bardzo wiele dzieci w dwóch naszych budynkach, na dwóch mieleckich osiedlach  wykonywało aniołki.

Dzięki cekinom, piórkom, błyszczącym  wstążeczkom i innym materiałom aniołki jakie powstały były piękne, kolorowe i niepowtarzalne. Wszystko co powstało maluchy oczywiście zabrały do domu a nasze sale jeszcze długo błyszczały się od brokatu. Finałem trzech warsztatowych dni były dwie zabawy mikołajkowe. Ciekawą formę miała zabawa w naszej filii na osiedlu Szafera – gdzie oprócz zabawy tanecznej i  konkursów jednocześnie maluchy wzięły udział w warsztatach plastycznych, na których wykonywały mikołajkowe trójwymiarowe portrety. Na obydwu zabawach gościem specjalnym był Święty Mikołaj, który obdarował uczestników słodyczami.

Cała przedświąteczna akcja odbyła się dzięki przychylności Urzędu Miasta Mielca, który obok Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu jest od samego początku – czyli od dziesięciu lat głównym współorganizatorem i fundatorem akcji. Serdecznie w imieniu dzieci dziękujemy.


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa