W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video Sport WYRÓŻNIONE (dodatkowa) Wywiady

20-lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato [FOTO, VIDEO]

W piątek (17 listopada) w sali balowej hotelu Iskierka Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Laty w Mielcu świętowała swoje 20-lecie istnienia. 

Był wspaniały tort oraz wspaniali goście, którzy pracowali lub nadal pracują w SMS Mielec, trenerzy reprezentacji Polski jak Janusz Białek, trenerzy ekstraklasy jak Tomasz Tułacz, prezesi klubów ekstraklasy jak Jacek Klimek prezes PGE FKS Stal Mielec oraz przedstawiciele PZPN jak Wiesław Lada. Wieloletni właściciele tej szkoły to Zbigniew Hariasz i Marek Chamielec.
Okolicznościowa gala była okazją do podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w jej powstanie i rozwój.

Dziś placówka ta oprócz szkolenia w piłce nożnej jest szkołą interdyscyplinarną, w której swoje miejsce mają pływacy, siatkarki czy bokserzy.

TYLKO U NAS! Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, jaki udzielił nam Tomasz Tułacz, który wspomina początki powstania szkoły sprzed 20 lat, a dziś jest szkoleniowcem ekstraklasowej Puszczy Niepołomice, Krystiana Getinegera – obecnego kapitana FKS Stal Mielec oraz Zbigniewa Hariasza, jednego z dwóch współzałożycieli szkoły. Wspomina on obszernie historie szkoły imienia Grzegorza Lato, który z ze względów zdrowotnych nie był obecny na uroczystościach.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa