W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Sport

Ogólnopolski Bieg Radomyski

Ogólnopolski bieg w Radomyślu Wielkim

W sobotę (16 lipca) w ramach Dni Radomyśla Wielkiego odbędzie się 36. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła.

Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00 na stadionie Radomyślanki. W biegu głównym na dystansie 10 km mogą rywalizować kobiety i mężczyźni od 18. roku życia, którzy posiadają aktualne zaświadczenie lekarskie zezwalające na start (zawodnicy od 16. roku życia, aby wziąć udział w zawodach będą musieli okazać także pisemną zgodę rodziców).

 

Trasa biegu prowadzić będzie ze stadionu ul. Rolną do Pnia, Jam i z powrotem na stadion. W czasie zawodów na tym odcinku drogi będą ograniczenia w ruchu drogowym. Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizatorzy z ogniska TKKF Szarotka działającego przy SCKiB w Radomyślu Wielkim przeprowadzą bieg na 1000 metrów.

 

Najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody rzeczowe. Zapisy do Biegu Radomyskiego przyjmowane będą w dniu zawodów w biurze na stadionie, które czynne będzie od godz. 8.00.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku wśród kobiet triumfowała Marta Prajzner z Krościenka Wyżnego, a wśród mężczyzn Jacek Żądło z Mielca.
Regulamin Biegu: http://www.radomyslwielki.pl/aktualne-wydarzenia/wydarzenia-sportowe,3639.html

 

Bieg Jacka Kozioła 2015

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa