Siatkarki Stali nadal na szczycie tabeli [FOTO, VIDEO]

W sobotę,15 października biało-niebieskie siatkarki Stali Mielec zagrały w Częstochowie z Sorella Częstochowianką. Mecz zakończył się kolejnym zwycięstwem bez straty seta, co świadczy o potencjale aktualnym naszego zespołu.

Walkę nawiązały gospodynie tylko w trzeciej części meczu, początkowo set toczył się punkt za punkt, aż wynik wyrównał się (11:11). Siatkarki Stali zaczęły osiągać przewagę, jednak częstochowianki nie miały zamiaru odpuszczać. Mielczanki odskoczyły do wyniku 16:13. Następnie kilkupunktowy dystans utrzymywał się do końca spotkania.

Stal zdominowała 1 liga siatkówki kobiet, ale kolejny mecz na szczycie u siebie z Energetykiem Poznań w sobotę, 22 października o godz. 18:00 pokaże nam, kto będzie liderem tabeli.

MVP: Katarzyna Bryda

KS Sorella Częstochowianka Częstochowa – ITA TOOLS Stal Mielec 0:3
(14:25, 15:25, 20:25)