W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci z dronem pilnują obwodnicy

Mielecka policja kontynuuje działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach tych działań funkcjonariusze wykorzystują nowoczesne narzędzia, w tym drona.

Wczoraj mundurowi przeprowadzili kolejną akcję mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego.

Działania policyjne były przeprowadzone na mieleckiej obwodnicy, w miejscu o dużym natężeniu ruchu drogowego oraz tam, gdzie dochodziło do częstych przypadków łamania przepisów. Dzięki wykorzystaniu drona, mundurowi monitorowali sytuację na drodze i reagowali na wszelkie przypadki naruszania przepisów.

Dron pozwolił funkcjonariuszom na szybkie reagowanie w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w ruchu drogowym. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego urządzenia możliwe było również skuteczne kontrolowanie prędkości, wyprzedzania w miejscach niedozwolonych oraz inne niebezpieczne zachowania na drodze.

Funkcjonariusze skontrolowali wielu kierowców, którzy nie przestrzegali przepisów. Dzięki zastosowaniu „bezzałogowca” udało się również zarejestrować kilka niebezpiecznych sytuacji na drodze, co pozwoliło na podjęcie dalszych działań w celu poprawy bezpieczeństwa.

Wyniki przeprowadzonych działań są bardzo zadowalające i świadczą o skuteczności wykorzystania nowoczesnych narzędzi w poprawie bezpieczeństwa na drogach. Komenda Powiatowa Policji w Mielcu kontynuuje swoje działania w tym zakresie, aby zapewnić mieszkańcom miasta możliwie największe bezpieczeństwo podczas podróży.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa