W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka Materiały video

Badania prenatalne na wyższym poziomie w szpitalu w Mielcu [FOTO, VIDEO]

Ten aparat USG to sprzęt wysokiej klasy, który zapewni bardzo wysoką jakość m.in. badań prenatalnych i połówkowych w naszej Poradni Ginekologiczno-Położniczej – mówi lekarz Piotr Stępień, Zastępca Dyrektora Szpitala Specjalistycznego do Spraw Lecznictwa.

Jednocześnie mam nadzieję, że zachęci to lekarzy ginekologów do współpracy z naszą Poradnią. Zawsze w naszym rozwoju chodzi o to, by nasi pacjenci, w tym przypadku pacjentki, miały na miejscu dostęp do jak najszerszej oferty medycznej – dodaje lekarz.

Paweł Pazdan, dyrektor mieleckiego Szpitala, przypomniał, że niedawno, dzięki pomocy Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Mielcu, udało się wyremontować Trakt Porodowy. Oprócz tego zdecydowano o przeniesieniu Oddziału Ginekologicznego na pierwsze piętro, by znajdował się właśnie bliżej Traktu Porodowego. – Zamysł był oczywiście taki, aby wszystko to było zorganizowane praktycznie i wygodnie dla pacjentek, ale także dla personelu. Bardzo wiele się więc zmieniło na lepsze, ale nie byłoby to pełne, gdyby nie doposażenie Poradni Ginekologiczno-Położniczej. A to się udało dzięki dofinansowaniu z Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A., która przekazała nam 150 000 zł na zakup nowoczesnego USG, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni

W związku z tym, że mamy obecnie dobrą sytuację finansową mogliśmy z otwartością odpowiedzieć na prośbę Szpitala o taką pomoc. Cieszę się, że mogliśmy to uczynić w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Mamy nadzieję, że to będzie też dobry przykład i także inne firmy zdecydują się dofinansować rozwój naszego Szpitala – powiedział Łukasz Gajdowski, prezes MARR S.A.

Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski docenił nowoczesność sprzętu i sam rozwój Poradni oraz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, znaczenie zmian, jakie zaszły na Oddziale, między innymi z pomocą Urzędu Miasta, który dofinansował remont Traktu Porodowego.

Podziękowania:
Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu Powiat Mielecki Miasto Mielec

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa